Únor 2009

Obsazení filmu

28. února 2009 v 19:51 | Misssisek :-* |  New Moon-Nový Měsíc

Originální název: New Moon
Žánr: Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2009
Země: USA

Hrají

Robert Pattinson role: Edward Cullen Robert Pattinson


Taylor Lautner role: Jacob Black Taylor Lautner


Nikki Reed role: Rosalie Hale Nikki Reed

Jackson Rathbone role: Jasper HaleJackson Rathbone
Kellan Lutz role: Emmett CullenKellan Lutz


Ashley Greene role: Alice CullenAshley Greene
(Kristen Steward) Bella Swan Kristen Stewart

Bronson Pelletier


Kanadská hvězda Bronson Pelletier (19)

potvrdila, že bude hrát v druhém díle Twilight Ságy s názvem Nový Měsíc. Sice Bronson zatím neprozradil koho v NM bude hrát, zatím je jasné jen to, že nejde o žádnou postavu z Votruriových. Takže připadá v úvahu někdo z Quileutských lidí.
Bronson si už zahrál hral v seriálech Renegadepress a DinoSapien. Takže od něho můžeme jistě očekávat velké herecké výkony.

Aleca z královské rodiny Volturiů..se ještě neví kdo bude hrát..rozhoduje se mezi


Tom Felton

Tom Felton (z filmu Harry Potter)

Lucas Grabeel

Lucas Grabeel (z filmu High School Musical)

Freddie Highmore

Freddie Highmore (z filmu Karlík a továrna na čokoládu)


Gaspard Ulliel

Gaspard Ulliel (z filmu hannibal-zrození)

Kdo si myslíte že to bude???..kdyžtak napište do komentářů... =o)někde jsem ještě četla ...že bude ve filmu..hrát tato herečka z filmu "válka světů"..bohžel jsem nenašla jak se jmenuje..=o( měla by hrát Jane..z královské rodiny Voltuirů...nebo Leah...z Quilské smečky.. =o)Válka světů

Jestli se ještě dozvím...nějaké nově role..hned napíšu..=o))

New Moon-Nový Měsíc-FILM

28. února 2009 v 19:05 | Misssisek :-* |  New Moon-Nový Měsíc
File:Newmoon.JPG
"Nový Měsíc"

Začne se točit v březnu...premiéru bude mít 20.11.09...u nás bude premiéra...v lednu...jako u "stmívání"..2010...myslím že se máme na co těšit...=o)...Listopad 20, 2009 (US), listopad 20, 2009 (Itálie), leden 9, 2010 (Německo)


listopadu 19, 2009 v Austrálii.

listopadu 19, 2009 na Novém Zélandu.

listopadu 20, 2009 v USA.

listopadu 20, 2009 v Kanadě.

listopadu 20, 2009 v Norsku.


tento Trailer...je sestříhaný z různých filmů...!!!....neni opravdu z Nového Měsíce...protože ten se ještě netočí ...a oficiální Trailer...bude zveřejněn v květnu...2009...

myslím si , že tento Trailer...vystihuje knížku...nejlépe..je nejlépe udělaý..ale podívat se můžete i na jiné...=o)

(většina lidí se ptá co Bella...na konci videa křičí....=o) myslím si že křičí něco jako... No ..Edward don´t..)

Kdo četl knížku pochopí...kdo si to neuvědomil...tak je to..kdy Edward...chce vyjít na slunce v Itálii..a Bella...ho chce zachránit...=o)


Odpočívátadlo-bohužel jsem nepřišla nato..jak ho sem mám dát...tak se aspoň koukněte na tuhle stránku...kde ho máte :)) !!Klik!!!

Premiéra v Japonsku

28. února 2009 v 18:46 | Misssisek :-* |  Novinky ze světa
Když byla premiéra v Japonsku...přijeli do Japonska...Robert Pattinson, Kristen Stewart, a Taylor Lautne ...toto video jsem sem musela dát...ty fanynky fakt dobře ječíí...=oD...no pusuďte sami...=o))..
Škoda že jsme tak malý stát...že sem ani nepřijeli...=oDRobert Pattinson(Edward) na Oscarech

28. února 2009 v 16:38 | Misssisek :-* |  Novinky ze světa
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Robert společně s Amandou Seyfriedna (oscar)
He's been the crush of every teenage girl in America since "Twilight" hit theaters last year, and Robert Pattinson was looking hunky at tonight's Academy Awards.
The British stud arrived at the Kodak Theatre amid screaming fans, sporting a classic black tuxedo, messy hairstyle, and scruffy facial hair.

(omluvte...mé chyby..neumím moc dobře anglicky...=o) )On byl (doslova tlačenice).. idol každé dospívvající dívky v Americe od té doby co "stmívání"udeřl minulý rok do kin,a Robert Pattinson se díval v pořádku ve večerních Oscarech(nechápu)
Britský cvok(nebo něco takového=D) přijel do Kodak Theatre uprostřed ječících fanoušků,ve sportovním klasickéém černém smokingu,s nepořádným účesem(doslova=a ošumělé obličejové vlasy...tak si to nějak přeberte=o) )


Robert has been spotted out and about in Los Angeles over the past few days as he prepped for his role as a presenter at tonight's festivities.
And though his film "Twilight" isn't up for any awards, we're sure Mr. Pattinson will have plenty of Oscar fun before the night is over.


tady jsem našla amatérský překlad...nějak si to přeberte...=o))Robert byl spatřený ven a o v Los Angeles za poslední několik dnů tak on přípravu pro jeho roli jak referent ve večerních slavnostech.

A ačkoli jeho filmový "soumrak" není nahoru pro nějaké /každé /žádné ceny, my jsme si jist pana Pattinson bude mít mnoho Oscarovy veselé zábavy před nocí končí.


Robert Pattinson


Robert Pattinson

Robert Pattinson


Edward Cullen-životopis

28. února 2009 v 16:08 | Misssisek :-* |  Edward CullenPovolání: Herec
Věk: 22
Datum narození: 13.05. 1986
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británii
Znamení: Býk

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nickolson. Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.Teď si také zahrál ve filmu Stmívání ve kterém hraje upíra Edwarda...Edward Cullen-Foto

28. února 2009 v 14:41 | Misssisek :-* |  Edward Cullen
edward.jpg Edward Cullen image by hottopic95edward.jpg edward cullen image by crissyfriendedward_cullen.jpg Edward image by forever_irish_edward_cullen.jpg EdWARd image by gum55

Edward_Cullen-1.jpg edward image by carlosandsandra
edward-cullen.jpg edward cute image by psychopath187971
E.jpg Edward Cullen image by timcsi0829edward-cullen-piano.jpg EDWARD image by TweetyChicken_64


givealisha.gif edward cullen image by fancypants05721109EdwardCullen3-1.gif Edward Cullen. image by ireniebabe8132.jpg edward cullen image by jhan_princezz.jpg edward cullen image by Eryn_Stephanie

edwardedwardedward.jpg edward cullen image by leamudd258Edward1.jpg edward cullen image by get-well-cardspianoed.jpg edward cullen image by get-well-cards


Breaking Dawn-Rozbřesk

28. února 2009 v 13:34 | Misssisek :-* |  Breaking Dawn-Rozbřesk
Rozbřesk

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?


Missssisek-Tato kniha zatím ještě u nás nevyšla...
(Datum vydání: 25. 3. 2009)

Ale přečetla jsem si jí...na internetu...je to pravdu.,..úžasné...Belle...se naprosto změní..život...nechci vám sem psát...co uvnitř je...abyste taky měli nějaké překvapení...jestli budete chtít...tak vám to sem napíšu....Stane se Bellla upírkou???...

Vezme si Edwarda???....

A co Voltturovi??....

Ptejte se na co chcete... =o)

Eclipse-Zatmění

28. února 2009 v 13:28 | Misssisek :-* |  Eclipse-Zatmění
Zatmění

Třetí díl romantické čtyřdílné ságy s prvky fantasy a hororu.
Isabella se stěhuje k otci do městečka Forks ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Později však do Isabellina života vstoupí také Jacob, chlapec s vlkodlačími předky. Vlkodlaci a upíři jsou však nesmiřitelní nepřátelé a Edward s Jacobem toto nepřátelství nedokáží odložit ani z náklonnosti k Isabelle. A tak se Isabella musí mezi nimi rozhodnout…V tom mrtvém tichu zapracovala moje intuice
a mně najednou všechny podrobnosti zapadaly do sebe.
Edward nechtěl,abych něco věděla.
Jacob by to přede mnou naopak nikdy netajil.
Stalo se něco,co vyhnalo Cullenovy i vlky do lesů,Takže se
vzájemně pohybovali v nebezpečné blízkosti....


Stalo se něco,co jsem stejně čekala.
Věděla jsem,že to přijde znovu,
I když jsem si přála,aby se to už nikdy nevrátiloNemělo to asi nikdy skončit
Missssisek-Tato kniha se mi líbila ze všech nejméně... nevím proč...ale určitě...přečtěte... není špatná..ale zase neni nejlepší... =o)))

New Moon-Nový Měsíc-Kniha

28. února 2009 v 13:14 New Moon-Nový Měsíc
Nový měsíc


Statisíce čtenářů na celém světě uchvátil v roce 2005 bestseller Stephenie Meyerové Stmívání. V pokračování nazvaném Nový měsíc autorka dodává další neodolatelnou kombinaci milostného příběhu a napětí s fantastickou zápletkou. Tato vášnivá, strhující a hluboce dojemná upírská milostná sága míří k literární nesmrtelnosti.Vsunula jsem prst pod hranu papíru a trhla sním pod páskou.,,Kruci",zamumlala jsem,když mi papír rozřízl prst.Z ranky mi vytekla jediná kapka krve.Všechno se to seběhlo tak rychle,,NE!!!" vykřikl Edward.Omámeně jsem vhlédla z mé ruky-do horečnatých očí šesti náhle hladových upírů.
Misssisek-Tato kniha je taky velice krásná...Edward opustí Bellu...aby ji už nehrozilo žádně nebezpečí...a myslel si, že to pro Bellu bude to nejlepčí.Ale Bella....trpěla...pořád brečela..a byla smutná...potom našla v Jackobovi....nejlpešího přítele...a tak se trápila míň....potom pojede zachránit edwarda do Itálie... =o)...Je to velice....zajímavé..určitě doporučuji.....

Twilight-Stmívání-Kniha

28. února 2009 v 12:54 | Misssisek :-* |  Twilight-Stmívání

StmíváníIsabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.
Stmívání je první díl románové trilogie.


Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá. Zaprvé, Edward je upír.
Zadruhé, část jeho osobnosti - a já nevěděla, jak silná je to číst - žízní po mé krvi.
A zatřetí, jsem do něho bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná.Misssisek-Tato kniha je opravdu krásná....vřele doporučuji...už jsem jí přečetla asi 7krát... později sem dám celou knihu...její obsah...=o)