Rozbřesk

22. března 2009 v 13:13 | Misssisek :-* |  Breaking Dawn-Rozbřeskkfkztf

Rozbřesk- O čem to asi bude?

V tomto díle se opět setkáváme s Bellou a Edwardem, Jacobem a jeho vlčí smečkou, rodinou Cullenů a Swannů. V Rozbřesku se rozvíjí vztah Belly a Edwarda. Edward požádá Bellu o ruku, následuje krásná a romantická svatba. Po svatbě samozřejmě následují líbánky na ostrově Esme, kde Bella s Edwardem otěhotní. Bellino těhotenství je však velice komplikované, protože dítě bude napůl normální člověk a z druhé půlky upír. Těhotenství tedy provází komplikace. Nakonec se jim po těžkém porodu, během kterého se Bella stala upírkou, se jim narodí dcera Renesmee, o kterou Bella musí stůj co stůj ochránit pře Volturiovými. Jak vše dopadne, a ještě spoustu dalších věcí, se dozvíte v knize Rozbřesk.

Kniha Rozbřesk

Kniha Rozbřesk je čtvrtým pokračování upírské ságy. Po bestsellerech Stmívání, Nový měsíc a Zatmění i k nám do České republiky přichází kniha Rozbřesk. Kniha Rozbřesk bude opět vydána nakladatelstvím Egmont už v nejbližších dnech. Kniha Rozbřesk je opět napsána americkou spisovatelkou Stephanie Meyer.

Překlad Rozbřesk

Překlad Rozbřesk byl dán na některé stránky v neoficiálním vydání už dávno, ale nyní se už bude moci těšit na oficiální Překlad Rozbřesk! Knihu Rozbřesk vydává knihkupectví Egmont, kde překlad Překlad Rozbřesk přeložila Markéta Demlová.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama