Vanessa bude hrát v "NEW MOON"??

14. března 2009 v 18:23 | Misssisek :-* |  New Moon-Nový Měsíc

na mail..mi někdo poslal tenhle článek ..vůbec nevím kdo to byl..takže prosíím...ozvěte se ...kdo ho poslal...ale jinak móóc děkuju
Článek mi nejde uložit...tak se podívejte na tuto adresu...=)
Je veřejným tajemstvím, že se na nás v pokračování Stmívání vrhnou vlkodlaci, ale doteď jsem tak nějak čekal, že jejich role dostanou strašidelně vypadající teenageři (cokoliv to znamená). Jenže Taylor Laurent se do role Jacoba nakonec vrátí a druhé postavy s půlnočními stravovacími návyky se zřejmě chopí medová tvářička Venssa Hudgens, kterou možná znáte jako Gabriellu z Muzikálů ze střední. Vanessa by si měla zahrát Leah Clearwater, což je v Novém měsíci jedna z nových postav a její vystupování na plátně bude obnášet nějakou tu romantiku a zřejmě i pár divokých proměn (čtenářky knihy nechť to upřesní v diskuzi, střílím napůl od boku). Zvládne tuhle roli dívčina, které jde jen zpívání a culení se?


Obsazení Vanessy sice není definitivní, ale s blížící se listopadovou premiérou by měl Chris Weitz rychle roztočit kamery, takže se kompletního castingu určitě dočkáme v nejbližší době. Pořád je mi záhadou, jak chce dát za tak krátkou dobu dohromady slušný film se slušnými triky, ale v Summitu ho zřejmě tlačí ke zdi a bude si tak muset pořádně máknout. Rýžovat se totiž musí dokud to jde a pochybuju, že nějaké závratné výdělky přináší nová figurka Roberta Pattinsona. Ta spíš vypadá jako hodně špatný vtip.
Potom jsem našla:

Dakota Fanning

V půlce ledna se objevily zprávy o tom, že si Vanessa zahraje v novém měsíci postavu Leah Clearwater, ale vše se nakonec ukázalo jako jedna velká kachna, která akorát znovu vytáhla na světlo světa kauzu s jejími nahými fotkami. Hvězdička Muzikálů ze střední se tedy do vlkodlaka nepřevtělí, nyní se ale rozbíhají jednání o novou upírku.
Summit totiž do Nového měsíce láká dakotu Fanning (Muž v ohni, Válka světů), která na propagačním turné k filmu Push potvrdila, že byla oslovena. Samozřejmě z ní vypadlo, že by bylo "hrozně cool, kdyby si v téhle sérii mohla zahrát, protože je její obrovskou fanynkou" (upřímně bych se divil, kdyby ty knihy vůbec četla...) a z řeči těla se prý dalo vyčíst, že by ráda řekla víc, ale nesmí. Podle zvěstí by si měla zahrát italskou upírku Jane, která je členkou italských Volturi - nejnebezpečnější skupiny krvežíznivých zabijáků.
Jak se zdá, v Summitu už vzdali veškeré castingy a prostě nabízejí role v Novém měsící slavným dětským hercům, bez ohledu na to, že si je nikdo jako drsné zabijáky nedovede představit. Čas je ale tlačí, protože listopadové premiéra je vpravdě šibeniční datum, takže tyhle kroky docela chápu. Bojím se však, aby se nakonec v sequelu Stmívání nesešlo až moc známých tváří, protože jestli na mě v přítmí kinosálu bafne vlkodlak v podání spencera Breslina ponesou mě z filmu ven nohama napřed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama