Květen 2009

Fotky z filmu

31. května 2009 v 9:34 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc


Je jich pár.=)..víc jsem jich zatim nenašla..=)

MTV

31. května 2009 v 9:30 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
Dneska k večeru bude na Mtv..něco o New Moon..určitě to potom bude na YouTube.com..

=))

New Moon-OFICIÁLNÍ SCÉNKY Z FILMU!!!!!

30. května 2009 v 19:43 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
Nějaký fanoušek..=D..natočil..jak Bella zachraňuje Edwarda..
Je to z opravdového filmu..=))
jEŠTĚ JSEM NAŠLA.. scénku která trvá 14 vteřin..ae určitě se na to jukněte..=)..=D


Stmívání dabig traileru..

30. května 2009 v 19:34 | Misssisek =O* |  Twilight-Stmívání

Někdo udělal amatérský dabing...=D..=D.

Je to sranda..hodně jsem se nasmála..=D.=D

New Moon

30. května 2009 v 19:26 | Misssisek =O*
Určitě se všichni těšíte na druhý díl ságy Stmívání..Máte tady odkaz na officiální webovou stránku..najdete tam vše k novému měsíci..novinky..atd..=)

Co mám vylepšit?

23. května 2009 v 13:17 | Misssisek =O* |  Aktuálně
Jelikož mám malou náštěvnost..chtěla jsem se zeptat..co mám na tomto blogu vylepšit...

???


Byla bych ráda za každý názor...

Misssisek...

Kniha mého srdce

10. května 2009 v 12:00 Twilight-Stmívání
Jestli jste fanouškem..knih Stephenye..M..tak byste mohli..zdarma..hlasovat..na KNIHA MÉHO SRDCE

Můžete hlasovat pro Stmívání..nebo pro Rozbřesk..=)


Americká autorka se narodila 24. prosince 1973 v Hatfordu v Connecticutu jako Stephenie Morgan. Vyrůstala s pěti sourozenci - Sethem, Emily, Jakobem, Paulem a Heidi ve Phoenixu v Arizoně. Absolvovala střední školu ve Scottsdale v Arizoně a poté získala bakalářský titul v oboru angličtina na univerzitě v Provo v Utahu (1995). V roce 1994 se provdala za Christiana Meyera. Žije s ním a třemi malými syny (Gabe, Seth a Eli) ve Phoenixu v Arizoně. Úspěch jejích knih je srovnáván s úspěchem Harry Pottera J.K.Rowlingové. Její upíří série pro teenagery vyvolala již po uveřejnění prvního dílu Stmívání v roce 2005 doslova senzaci. Stephenie Meyer za ně byla vybrána knihkupci jako nejslibnější nový autor roku 2005.
Filmová adaptace Stmívání, uvedená v roce 2008, měla obrovský úspěch mezi mládeží. Přijetí jejích knih bylo v Americe ovšem zpočátku chladné, dokud práva na ně nekoupila společnost LBYR, která dokázala autorku prosadit především v zámoří. Knihy zaznamenaly obrovský úspěch v Evropě a byly přeloženy do 37 světových jazyků. Stephenie sama je vášnivou čtenářkou a její knihy jsou inspirovány klasickými díly světové "ženské" literatury, jako je Jana Eyrová od Ch. Brontëové, Pýcha a předsudek J. Austenové, ale také např. Shakespearův Romeo a Julie. Autorka sama také uvádí, která hudební díla ovlivnila její romány a na svých webových stránkách propaguje hudební skupiny populární mezi teenagery, jako jsou My Chemical Romance, Muse, Coldplay nebo Linkin Park.
V roce 2008 vydává Meyer sci-fi román pro dospělé čtenáře s názvem The Host. Kniha zůstala celých 26 týdnů na seznamu bestsellerů New York Times. A autorka již zveřejnila svůj záměr napsat pokračování. Svým fanouškům slibuje další zajímavé knihy včetně ohlášeného titulu Letní dům, kde se bude věnovat cestování časem.
Její upíří série získává stále větší popularitu i u nás. Příběh knihy Stmívání vypráví o obyčejné dívce jménem Isabella Swan, která se přestěhuje z Phoenixu do klidného a deštivého města Forks, kde se seznámí s podivným chlapcem Edwardem Cullenem. Později se dovídá děsivou skutečnost: Edward je upír. I přes nebezpečí, které jí hrozí, se ale Edwarda nehodlá vzdát. Ve druhém díle s názvem Nový měsíc (2006) jsou mladí milenci vystaveni zkoušce odloučení. Edward se od své sestry Alice dozví, že Isabella se pravděpodobně zabila skokem z útesu, rozhodne se odjet do Itálie a požádat Volturiovi (nejmocnější upírská rodina) o smrt. Nakonec ho ovšem Isabella s Alicí zachrání. Posledním dílem této plánované trilogie mělo být Zatmění, které vyšlo v roce 2007. Isabella se musí rozhodovat mezi láskou k upírovi Edwardovi, nebo vlkodlaku Jacobovi. Mezitím jí o život usiluje upírka Victorie z prvního dílu s celou armádou novorozených upírů. Isabellu zachraňuje Edward s rodinou i Jacob se svou vlkodlačí smečkou.
Obrovský úspěch těchto tří dílů vedl spisovatelku k rozhodnutí napsat čtvrté pokračování, které vychází v roce 2008 pod názvem Rozbřesk. Isabella se i nadále musí rozhodovat mezi upírem a vlkodlakem. Vdává se za Edwarda a po svatební cestě zjišťuje, že je nejspíš těhotná… Zatím poslední díl s názvem Půlnoční slunce se ještě před dokončením objevil na internetu a Stephenie Meyer, dotčena tímto činem, odložila psaní na neurčito…

(zdroj:Kniha mého srdce)

Robert Pattinson-článek

7. května 2009 v 21:31 | Misssisek :-* |  Edward Cullen

Robert Pattinson přiznává: Byl jsem masturbující Clive


Robert Pattinson přiznává: Byl jsem masturbující Clive Krasavec Robert Pattinson (22), který se proslavil filmovou sérií Twilight, má smysl pro humor. Nedávno novinářům prozradil, že se před časem zapsal v jednom pařížském hotelu jako Clive Handjob.Znalci angličtiny vědí, že "handjob" znamená masturbovat. V tomto případě se tedy Pattinson přezdíval jako "masturbující Clive".

"V Paříži jsem se představoval jako Clive Handjob. Každý v hotelu mi říkal Monsieur Handjob. To bylo dobrý, taková laciná sranda," sdělil novinářům se smíchem.

Během téhož rozhovoru se podělil o svůj další zážitek, tentokrát z hotelu v kanadském Vancouveru. Když natáčel pokračování Twilight New Moon, bydlel ve zvláštním pokoji.

"Bydlel jsem asi v takovém třicátém patře v pokoji bez oken. Ti, co hotel stavěli, se asi báli sebevrahů. Je to jeden z těch hotelů pro businessmany. Myslím, že mají strach hlavně z toho, že jim hosté, kteří vyskočí oknem, už nebudou moct nic zaplatit," dodal posměšně Pattinson.

Mladý herec si velmi dobře uvědomuje, jak je známý a kolik má fanoušků. Proto se také přiznal, že chodí z bytu v převleku.

"Nosím dvě kapuce a ještě čepici. Na očích mám sluneční brýle, což, třeba v noci, dost přitahuje pozornost. Takže trénuji i sprint," uzavřel vtipálek Pattinson.


Robert Pattinson-Narozeniny

7. května 2009 v 19:24 | Misssisek :-* |  Edward Cullen


Robert Pattinson - 454 x 256

Robert Pattinson Picture GalleryRobert Pattinson Picture Gallery


Robert Pattinson oslaví 13.května(já taky..=D)své narozeniny...Až bude po oslavě..=D..pokusím se najít nějaké fotky..=0)

Vymazané scény

3. května 2009 v 13:01 | Misssisek :-* |  Twilight-Stmívání


Je to sice blbá kvalita...ae dá se na to koukat..=D


Focení

3. května 2009 v 12:56 | Misssisek :-* |  Twilight-Stmívání

Kdo bude hrát v "NEW MOON"

3. května 2009 v 12:51 | Misssisek :-* |  New Moon-Nový Měsíc

Need

2. května 2009 v 20:30 | Misssisek :-* |  New Moon-Nový Měsíc


I'm not quite sure how to breathe without you here
I'm not quite sure if I'm ready to say goodbye to all we were
Be with me
Stay with me
Just for now
Let the time decide
When I won't need you

My hand searches for your hand
In a dark room
I can't find you
Help me
Are you looking for me?

Can I feel anyore?
Lie to me, I'm fading
I can't drop you
Tell me, I don't need you

My hand searches for your hand
In a dark room
I can't find you
Help me
Are you looking for me?

Etch this into my brain for me
Tell me, how it's supposed to be
Where everything will go
And how I'll be without you by my side

My hand searches for your hand
In a dark room
I can't find you
Help me
Are you looking for me?

My hand searches for your hand
In a dark room
I can't find you
Help me
Are you looking for me?