Robert Pattinson-článek

7. května 2009 v 21:31 | Misssisek :-* |  Edward Cullen

Robert Pattinson přiznává: Byl jsem masturbující Clive


Robert Pattinson přiznává: Byl jsem masturbující Clive Krasavec Robert Pattinson (22), který se proslavil filmovou sérií Twilight, má smysl pro humor. Nedávno novinářům prozradil, že se před časem zapsal v jednom pařížském hotelu jako Clive Handjob.Znalci angličtiny vědí, že "handjob" znamená masturbovat. V tomto případě se tedy Pattinson přezdíval jako "masturbující Clive".

"V Paříži jsem se představoval jako Clive Handjob. Každý v hotelu mi říkal Monsieur Handjob. To bylo dobrý, taková laciná sranda," sdělil novinářům se smíchem.

Během téhož rozhovoru se podělil o svůj další zážitek, tentokrát z hotelu v kanadském Vancouveru. Když natáčel pokračování Twilight New Moon, bydlel ve zvláštním pokoji.

"Bydlel jsem asi v takovém třicátém patře v pokoji bez oken. Ti, co hotel stavěli, se asi báli sebevrahů. Je to jeden z těch hotelů pro businessmany. Myslím, že mají strach hlavně z toho, že jim hosté, kteří vyskočí oknem, už nebudou moct nic zaplatit," dodal posměšně Pattinson.

Mladý herec si velmi dobře uvědomuje, jak je známý a kolik má fanoušků. Proto se také přiznal, že chodí z bytu v převleku.

"Nosím dvě kapuce a ještě čepici. Na očích mám sluneční brýle, což, třeba v noci, dost přitahuje pozornost. Takže trénuji i sprint," uzavřel vtipálek Pattinson.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama