Srpen 2009

Photo shoot

31. srpna 2009 v 18:30
5293_120927902998_731377998_2238175_6038858_n5293_120927937998_731377998_2238179_4638225_n

Teen Choice Awards 2009

30. srpna 2009 v 17:17 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa
Bezkonkureční hvězdou večera Teen Choice Awards byl snímek "Stmívání",jehož tvůrci si odnesli dohromady sedm filmových cen, z nichž dvě ceny si odnesli herci,Kristen S. a Robert P.


Twilight & HSM3 Lead Teen Choice Awards 2009!


volba filmů : Romantické

Australia
Confessions of a Shopaholic
He's Just Not That Into You
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
Twilight
Máte tady video..z T.Ch.A..o " Stmívání" se mluví 3:30..tak si kdyžtak ten začátekA přejeďte..=)Máte tam i všechny nominace..z filmu..=)
a video z fotek..=)
Kristen a Robert

29. srpna 2009 v 13:36 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa

Robert Pattinson and Kristin Stewart


Kristen Stewart and Robert Pattinson Aug. 15


Přeložila jsem Vám rozhovor..s Taylorem Lautnerem o vztahu Kristen s Robertem..=)

Misssisek..=O*

Taylor...

,,Už dlouho bylo jasné,že se Kristen dá s Robertem dohromady,jsou pro sebe jako stvoření.Na place to mezi nimi jiskří a všímá si toho každý,i scény v "Novém měsíci" kde se Kristen s Robertem líbá vypadají tak opravdově,čiší z toho láska.Vždy když nám skončí dálší natáčecí den,někam spolu vyrazí,jenom oni dva.Vždy chodíme v partě,ale teď jsou jenom spolu."

moderátorka...

,,Takže to znamená že spolu chodí?Myslí to pravdu vážně?"

Taylor...


,,S Kristen jsem velký kamarád a říká me si všechno,nechi jí zradit,proto vám nic víc neřeknu."

moderátorka..

,,Beru to jako ano,že spolu mají vážný vztah."


Taylor


,,I tak se to dá říct."


New moon-postavy

28. srpna 2009 v 13:25 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
newmooncast.png new moon image by princessgirl93

Volturiovi

28. srpna 2009 v 9:57 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
Alec

Dvojče Jane, pouze s tím rozdílem, že má tmavši vlasy a ne tak plné rty. Jeho schopnost podle všeho převyšuje schopnost Jane, protože on má zásluhu na tom, že je ochranka Volturi tak neporazitelná - ale nevíme, co to je.
Jane

Jane byla přeměněna Arrem, když byla ještě hodně malá. Má dvojče, bratra Aleca. Spolu byli velmi dlouho sledovaní vůdci Volturi, kteří je ale nechtěli přeměnit tak mladé - nicméně o něco později je lidé chtěli upálit na hranici, a Aro byl proto nucen je přeměnit. Je velmi ceněnou osobou ve strážích Volturi, protože má schopnost způsobovat bolest svými myšlenkami. Je velmi hubená a má neurčitou postavu - její tvář je ale příliš krásná na to, aby se dala považovat za chlapce. Má krátké, velmi světlé vlasy, plné rty, divoké oči a dětský hlas.


Marcus
Stejně starý jako Arro, je Marcus další vůdce Volturi. Marcus ztratil svou družku kdysi dávno v boji a to ho spolu s jeho schopností obrátilo do netečného stvoření. Jeho schopností je, že vidí vztahy mezi lidmi. Dokáže vidět hlubokou lásku, kterou k sobě dvě bytosti cítí, umí poznat vůdce armády podle toho, jak k němu ostatní vzhlížejí za pár sekund. Je velmi podobný Arrovi.
Arro

Narozen tisíc let před Kristem, Arro se spolu s dalšími dvěma vůdci Volturi řadí mezi nejstarší upíry. V Itálii je jejich město - Volterra. Chrání ho, nepřipustí lov v jeho zdech a žádné nepříjemnosti uvnitř města. Funguje jako mluvčí pro vůdce Volturi. Arro je šíleně zvědavý. Stará se o historii, uchovává spisy a miluje nové příběhy. Má velmi světlou pleť, až průsvitnou, asi jako slupka cibule. Jeho vlasy jsou velmi dlouhé a černé. Jeho dar je výjimečný - pokud se vás dotkne, dokáže vidět každou myšlenku, kterou jste si kdy pomysleli.CauisTřetí z vůdců Volturi, o kterém toho moc nevíme. Jen to, že má sněhově bílé vlasy na ramena, ale jinak se svou figurou podobá Arovi i Marcusovi.

Hostitel-Popron

27. srpna 2009 v 11:57 | Misssisek =O* |  Stephenie Meyerová
Dneska ráno mi přišel popron..a hned na titulní stránce..jsem viděla..Step.Meyerová-Hostitel..
Našla jsem Vám to na internetu..=)...takže jestli máte zájem..tak si knížku "Hostitel" kupte=)

Misssisek..=O*Melanie Stryderová se odmítá vzdát. Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva. Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří. Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopk zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.

Ashley Greene Photoshoot

27. srpna 2009 v 9:59 | Misssisek =O* |  Alice Cullen
Ashley Greene Smallz Raskind

Alex Maraz

27. srpna 2009 v 9:55 | Misssisek =O* |  Videa

Bella a Vlkodlaci

27. srpna 2009 v 9:51 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

SB

26. srpna 2009 v 12:44 | Misssisek =O* |  Moje SB=O*
Moje sbéé..=O**

(Promiň,jestli tam ta 16ka nemá být..=D)

doufám že se dilomky ..líbí..jinak díky za spřátelení..=)


Misssisek..=O*

Čokoládové bonbony

25. srpna 2009 v 11:49 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa
200908241505.jpg
čokoládové bonbony..s motivem new moon...:D

Omlouvám se..

24. srpna 2009 v 13:15 | Misssisek =O* |  Aktuálně
Omlouvám se...ale jak jsem změnila vzhled blogu..tak některé články..nejdou přečíst..=(..musíte je označit..nechce se mi to včechno přepisovat..snad to chápete..=)..je to napsané černě proto to nejde přečíst..děkuju zapochopení..=)

Catherine Hardwicke-nový film

24. srpna 2009 v 13:07 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa
Červená Karkulka jako gotická romance? -
Režisérka Stmívání Catherine Hardwicke byla poslední dobou spojovaná se spoustou nejrůznějších projektů. Nakonec zakotvila u jednoho, který její prozatím největší hit (resp. jeho pokračování) až podezřele připomíná. Film The Girl With the Red Riding Hood by měl pohádku bratří Grimmů přetavit v "teenagerskou goticko-hororovou romanci s milostným trojúhelníkem". Jak jinak, vlk číhající za bukem nebude obyčejným vlkem, ale vlkodlakem. Doufejme, že si bude často svlékat tričko, poslední dobou to vlkodlaci dělají často a rádi. Snímek pro studio Warner Bros. produkuje společnost Leonarda DiCapria Appian Way.
Misssisek..=O*..


Střídání ve "Stmívání"

24. srpna 2009 v 13:02 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa
Novou tváří ságy "Stmívání"..se stala Bryce DAllas Howard.Vystřídá Rechelle Lefevre(Victoria) kterou ještě uvidíme v Novém měsíci,od Zatmění pak bude mít zákeřná Victorie tvář rusovlásky Bryce.Důvodem proč se stala výměna hereček je pracovní harmonogram,který Rachelle nedovolil Zatmění točit.Ve skutečnosti se cítí Rachelle hluboce raněna svým náhlým a neočekávaným odchodem,podle studia je zase za vším její nedostatečný týmový duch.
Postavičky z New Moon

22. srpna 2009 v 14:16 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

Alice ve škole

22. srpna 2009 v 14:15 | Misssisek =O* |  Alice Cullen

Trailer!!!(2)

18. srpna 2009 v 11:56 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
Na youtube.com...je nový trailer smazaný..ale našla jsem ho jinde...sice do toho mluví Jacob..ale jsou tam nové scény..=)

teď jsem se koukala na trailer znovu..a všimla jsem si ..že se tam Jacob líbá s Bellou.(1:28).je to tak i v knížce?..já myslím že neni..četla jsem to mnohokrát..a myslím že to tam neni..


vystřihla jsem to z videa..