Říjen 2009

Dva sestříhané filmy..

30. října 2009 v 23:24 | Misssisek =O* |  Twilight-Stmívání


Lidové Noviny-tak už mě kousni!

30. října 2009 v 23:08 | Misssisek =O* |  Twilight-Stmívání
Stmívání je ságou pro 21. století. Co nám říká o nás - a o naší nesmrtelnosti?
Čtyři obézní dívky třeští oči na obrazovku a řvou, až se na nich klepe sádlo. Tlustýma ručkama bijí do vzduchu, z očí jim prýští slzy a z úst vyrážejí slova OU MAJ GÁÁÁD! Nemějte o ně však strach. Budou v pohodě. Nedívají se na zprávu o zrušení McDonaldů po celém světě. Jen sledují ukázku na listopadovou premiéru filmu Stmívání 2: Nový měsíc. Sledují dívku Bellu, která žádá upíra Edwarda o polibek, a hoblují si hlasivky.
A přitom se v té ukázce vůbec nic neděje. Opravdu. Vůbec. Nic. Bella si přála, aby ji Edward kousl, a daroval jí věčný život už v prvním díle. Edward už minule sýčkoval, že na to nemá a že by s ním jeho milovaná neměla nic mít, protože s ním není v bezpečí. Nic, co by v lidech mělo vyvolávat maniakální reakce. Jenže, samozřejmě, tohle není jen tak nějaká ukázka. Tohle je Stmívání. A smiřme se s tím, že pobledlý upír Edward Cullen je Mickem Jaggerem dnešní doby.
No vážně. Pusťte si na YouTube pár těch letitých nahrávek vystoupení Rolling Stones ze 60. let - a uvidíte fanynky v podobně extatickém stavu. Ne pirát Jack Sparrow, ne agent James Bond; Edward platí za popkulturní ikonu, po níž se mohou utlouct pubescentní dívky od Mnichova po Mexiko. Rozdíl mezi Edwardem a Jaggerem je přitom evidentní. Edward je - na rozdíl od Jaggera i Bonda - úplná nula. Jagger byl rocker! Edward je jen nesmělý. Prokristapána, vždyť on ani nevysává lidi!
Upír Edward je totiž hodný upír. Je to politicky korektní upír. Je to upír, který má v hlavě jakýsi kodex, kvůli němuž přežívá na dietě ze zvířecí krve. Spisovatelka Stephenie Meyerová jej ve své knize představila jako upíra, kterému "z rozcuchaných vlasů odkapávala voda, ale i tak vypadal, jako by právě dotočil reklamu na gel na vlasy". Upíra, jehož "oslnivý obličej byl přátelský, otevřený, s lehkým úsměvem na bezkrevných rtech". Upíra, který je introvertní, jezdí ve Volvu C30 a který, když už se konečně dostane do slunečního svitu, v němž každý pořádný upír vybouchne, nevybouchne. Pouze v něm začne jiskřit, "jako by měl tělo posázené tisíci drobných diamantů". Tak prosím vás kde to jsme?
Řeknu vám, kde to jsme. Nacházíme se v epicentru pop kultury počátku 21. století, kde se právě završil věk Harryho Pottera a nastoupila další velká věc - sága Stmívání. Zatímco Harry Potter byl bildungsrománem, v jehož centru stála cesta mužského hrdiny od dětství k dospělosti, Stmívání je romantickou ságou fanatické dívčí oddanosti, jejíž ústřední hrdince nejde o nic menšího než o nesmrtelnost po boku jiskřícího fešáka. Obrovská hybná síla Stmívání spočívá v tom, že osou příběhu už není muž, ale emancipovaná hrdinka, která nejenže nemusí odolávat upírově nátlaku, ale naopak se ho snaží sama přitáhnout co nejblíž ke svému krku, aby si ji už konečně, sakryš, navěky porobil.
Když si prohlédnete některé z blogů a diskusních klubů, jež se Stmívání věnují na českém internetu, narazíte na stovky dospívajících dívek, které by své pulzující krční tepny nastavily Edwardovi už na prvním rande. Edward je pro ně atraktivní tím, že se k ničemu moc nemá, a míč je tak celou dobu na jejich straně. Pro dívky školou povinné je Edward ten záhadný emo-spolužák, jenž nosí patku přes oko, tváří se mysteriózně, nemluví buď vůbec, nebo naopak v komplikovaných větách, propadá z tělocviku a jeho kůže nikdy nespatřila denní světlo. Upír Edward je prototypem nerozhodného submisivního emo-muže, který se nedokáže rozhoupat, aby holku kousl, ani aby jí naopak zmizel ze života, a tak váhá a říká věci jako: "Měl bych odejít teď. Ale nevím, jestli to dokážu."
Umdlelá věčnost
V tom ale nejznepokojivější moment Stmívání nevězí. Stmívání mužské role jede na plné obrátky, a pokud to tady mají vzít na příštích tisíc let do rukou ženy, budu ten poslední, kdo by jim v tom bránil. Co budí při četbě Stmívání větší rozpaky, je ta proklamovaná nesmrtelnost, o niž hraje Bella s Edwardem tak vysokou hru. Proč chce být nesmrtelná? Aby mohla žít navěky s poněkud vyprázdněným upírem. Dobře. A dál?
Dál nic. Bella nemá k nesmrtelnosti jinou motivaci než masochistickou touhu nechat se pokořit zbytky mužského principu a žít věčně. Což je ovšem také ten moment, v němž rezonuje s dívkami, co piští u ukázky na Stmívání 2. I ony mají totiž reálnou šanci, že budou žít velmi dlouho. Moderní medicína je přiblíží k zatraceně vysokému věku. Jenže - proč? Jakou misi budou během své dlouhověkosti plnit? Jaké poslání si chtějí naložit na záda, aby byl jejich život něčím vyplněn? Co je motivuje k věčnému životu? Nic. Stejně jako jejich hrdinka, tak ani ony nemusely nikdy řešit existenční nejistotu. Jsou to dcery doby, která se o ně stará od kolébky do hrobu, a recept na přežití od nich nebyl nikdy dál než nejbližší supermarket. Jsou přejedené životem - a chtějí si přidat. To je nesmrtelnost, již nabízí Stmívání. Nekonečný život bez příčiny, věčnost u televize.

Volturi Behind the Scenes

30. října 2009 v 23:02 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový MěsícKdyž ti video nepujde spustit..tak ..klikni

Konec..natáčení

30. října 2009 v 15:59 | Misssisek =O* |  Eclipse-Zatmění
Sice hodně opožděně.nešlo mi to sem nějak dát...ale přeci..=)
,,Natáčení Twilight - Eclipse oficiálně zakončeno 29. října ve 4:30. Váš psychicky i fyzicky vyčerpaný, David Slade."

Trailery,spoty..film o filmu v češtině

29. října 2009 v 8:12 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
Určitě všichni znáte stránku CSFD.cz..jsou tam všechny trailery..s českými titulky..


Robert P-adresa

29. října 2009 v 8:08 | Misssisek =O* |  Edward Cullen
Patříš mezi ty, kdo bezhlavě obdivují postavu Edwarda Cullena ze ságy Stephenie Meyers Stmívání? A to, co ti chybí ke štěstí, je autogram od něj?Tady máš krok po kroku..jak na to..

Krok 1

Připrav si věci, na kterých chceš mít Robův podpis. Lepší je, nechat si podepsat třeba fotku, kniha je totiž moc těžká a nezapomeň, že musíš zaplatit cestu do Anglie i zpátky.

Krok2

Edward Cullen je jen role, svou žádost o autogram proto adresuj Robertu Pattinsonovi! Napiš mu milý dopis. Každého potěší pochvala jeho práce. Piš anglicky, češtině Rob nerozumí!

Krok 3

V dopise se představ a můžeš přidat i svou fotku, ale hlavně piš rukou. To aby Rob viděl, že máš skutečně zájem o něj a nejsi jen sběratel/ka autogramů. Na ty jsou stars maximálně alergické!

Krok 4

Nezapomeň do dopisu napsat svoji zpáteční adresu. Nejlépe uděláš, když ji rovnou nadepíšeš na novou obálku a tu pak pošleš se svou žádostí.

Krok 5

Dopis pořádně zalep a odnes na poštu. Tam ti nejlépe řeknou, jakou hodnotu má mít známka do Anglie. Nezapomeň na dopis čitelně a správně napsat tuhle adresu:

Robert Pattinson
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House, 5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

T.and T.

29. října 2009 v 8:04 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa


Našla jsem video..kde zpívá taylor..a kouká na ni Taylor.:D..kdyžtak si to přetočte až na konec..
T. se tam s T. objímájí..a vypadá.jako kdyby spolu opravdu chodili..nebo..je to jenom velké přátelství..?.no..posuďte..sami..=)SWIFT LAUTNER 102809 04


INFphoto_1101063
taylor_swift_3_wenn2633356


MOVIE: Robsessed

29. října 2009 v 7:59 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa

MOVIE: Robsessed - foto


Skvělá novinka se chystá do DVD prodejen...Žereš star ságy Twilight Roberta Pattinsona? Máme pro tebe skvělou novinu. Přestože herci většinou vydávají svou biografii až ke konci své kariéry, Rob se rozhodl jinak.

V listopadu se totiž na pultech amerických obchodů objeví DVD biografie nazvananá Robsessed. Je o začátcích filmového Edwarda, o úspěchu Stmívání a neodbytných fanynkách.

Co ten název? Rob = Robert Pattinson, Obsessed = posedlý. A to sedí! Filmovým upírem jsou totiž fanynky doslova posedlé a uděljí cokoliv, aby se ho aspoň dotkly.

Kdy se dostane tahle biografie na pulty českých DVD shopů to se zatím neví, jisté ale je, že je na co se těšit. Kolekce totiž obsahuje hned dva disky nabité exkluzivními záběry z Robova suokromí a ze zákulisí Twilight, spoustu nikdy nepublikovaných záběrů a navíc skvělý foto kalendář na rok 2010!Twilight puzzle

29. října 2009 v 7:55 | Misssisek =O* |  Twilight-Stmívání
Baví tě puzzle..?..Tak tady máš puzzle..s motivem Stmívání..=) příjemnou zábavu..=)
Hledá se dvojník!-Bravo-2

29. října 2009 v 7:49 | Misssisek =O* |  Aktuálně

Pozor, vyhlašujeme soutěž o dvojníka jednoho ze čtyř hlavních představitelů Twilight Ságy!

Podobáš se nebo víš o někom, kdo se podobá upírovi Edwardovi, vlkodlakovi Jacobovi, zamilované Belle Swan nebo snad krásné upírce Alici? I když není tvá podoba dokonalá, make-up a další vychytávky můžou určitě hodně vylepšit nebo změnit! :-)

Jak tedy na to?

Vystajluj se, nafoť super fotky, pošli je do 12.11.! na e-mail: bravo@bauermedia.cz s označením "Soutěž - New Moon" a vyhraj!
U svého příspěvku nezapomeň uvést e-mail, telefon, kontaktní adresu a věk!


Co můžeš vyhrát?

10x 2 lístky na předpremiéru
15x DVD Stmívání
3x speciální edici všech knih Twilight Sága


Kristen a Robert

29. října 2009 v 7:47 | Misssisek =O* |  Novinky ze světa

http://3.bp.blogspot.com/_18kRKIl0CYM/SYhoMhg-wDI/AAAAAAAAB5Y/sEdZDr9TbBw/s400/robert-pattinson-and-kristen-stewart-in-bed-photos.jpg
Tak to je bomba! Hvězdy Stmívání Kristen Stewart a Robert Pattinson už nejsou milenci jen na plátnech kin nebo v článcích bulvárních novinářů. Nedávno totiž vyšlo najevo, že při natáčení nového dílu ságy Twilight Zatmění, jsou ubytováni v jednom pokoji.

V kanadském Vancouveru, kde natáčení probíhá, si pár pronajal apartmán ve 34 patře luxusního Sheraton Centre Hotel. "Mají tam celkem tři pokoje," prozradila pokojská a dodala: "V jednom spí, v jednom jedí a ve třetím se dívají na filmy, poslouchají muziku nebo si jen tak povídají po náročném dni."

Hotel nabízí svým hostům opravdu luxusní služby. "V každém pokoji je velikánská televize, výřivka a nejdůležitější je, že do každého apartmánu jezdí vlastní výtah přímo z garáží,"
vysvětlil ředitel hotelu s tím, že pokud stars nechtějí, nemusí se potkat s žádným dotěrným novinářem.


http://gossipteen.com/wp-content/uploads/2009/06/kristen-stewart-and-robert-pattinson-intense-non-kiss-photos.jpg

robert-pattinson-kristen-stewart.jpg

http://www.sponkit.com/wp-content/uploads/2009/05/robert-pattinson3.jpg

New Moon-Scream Awards 2009

28. října 2009 v 11:19 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

Taylor..a nová přítelkyně..?

27. října 2009 v 14:29 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc
hockey-game-swift-10252009-01Asi ve třech časopisech..jsem četla..že Taylor a Taylor..:D..jsou velice..dobří kamarádi..jestli se to ale změní ve velkou lásku...to nevím...myslím že se k sobě i hodí..=)


Potom jsem našla..fotky..a uvědomila..jsem si..že spolu chodí..tak já teda nevim..:D
http://img2.cbimg.cdn.celebuzz.com/cb/assets/users16/celebuzz/default/gallery-msg-124906194452-3.jpg


http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/07/taylor-lautner-taylor-swift-team.jpg

Nová scéna new moon

25. října 2009 v 11:42 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

New Moon-Tv spot

24. října 2009 v 19:23 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

Volturi-45s

23. října 2009 v 9:16 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc

Evropa2!

22. října 2009 v 19:33 | Misssisek =O* |  Aktuálně


Twilight Sága - Nový měsíc! Chceš ho vidět ve světové premiéře? Pokud dokážeme, že je v České Republice více než 30.000 fanoušků Twilight Ságy, Evropa 2 ti přinese film Twilight Sága - Nový měsíc 20.11.2009 ve světové premiéře! A ruku v ruce s tím, poslouchej vysílání Evropy 2, kde se dozvíš nejaktuálnější informace.
Hlasování s Evropy 2 a TWILIGHT SAGA NOVÝ MĚSÍC:
Každý 500-ty hlasující dostane od Evropy 2 vstupenku na Twilight Party a vstupenku na předpremiéru TWILIGHT SAGA NOVÝ MĚSÍC - celkem rozdáváme 59 exkluzivních vstupenek na party a 59 exkluzivních vstupenek na předpremiéru filmu.
Pro hlasujícího, který bude 30 000-ci v pořadí, je připravená dárková bomba:
- knižka New Moon Illustrated Movie Companion v angličtině s podpisem Edwarda (Roberta Pattinsona)
- Twilight vintage case v hodnote 999 Kc
- Limitovana knizni edice Twilight sagy v hodnote 1500 Kc
- DVD Stmivani
- vstupenka na Twilight party a předpremiéru


Další..trairel new moon

22. října 2009 v 16:17 | Misssisek =O* |  New Moon-Nový Měsíc


203
326

426

628

819