Leden 2010

Pattinson chodí Pennovi za ženou

28. ledna 2010 v 16:20 | Misssisek=O* |  Edward Cullen
Pattinson chodí Pennovi za ženou - 26.01.2010
Podivuhodnou hereckou sestavu a ještě podivuhodnější milostný trojúhelník uvidíme v adaptaci kritikou uctívaného a mnoha literárními cenami ověnčeného bestselleru Sary Gruenové Water for Elephants. Příběh se odehrává během velké hospodářské krize (té první, na přelomu 20. a 30. let minulého století) a jeho ústřední postavou je mladík, který po smrti obou rodičů
musí opustit universitu a začít se starat sám o sebe. Jako téměř vystudovaný veterinář zakotví v cirkuse na pozici ošetřovatele zvířat. Seznámí se s hlavním trenérem, jehož povaha se pohybuje od charismatického baviče až k despotovi, který mlátí ženu a týrá zvířata. Není divu, že půvabná manželka nalezne zalíbení v mladém nováčkovi. Situace se záhy vyhrotí... Robert Pattinson, Sean Penn a Reese Witherspoon, to je plánované obsazení ústřední trojice. Uvidíme, jestli bude Robert svým oscarovým kolegům herecky stačit. Ještě podivnější je jméno v kolonce režie. Film pro Fox 2000 natočí Francis Lawrence, který zvládne komiksovou adaptaci i postapokalyptický horor, ale o schopnosti ukočírovat vážné téma nás bude muset teprve přesvědčit. (Cervenak)

Co ještě nevíš o New Moon stars - 2. část!

22. ledna 2010 v 14:40 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
SPECIÁL: Co ještě nevíš o New Moon stars - 2. část! - foto
Zdroj: Bauermedia
Ságu Twilight zbožňuješ a není nic, co bys o jejích hlavních stars Robertu Pattinsonovi a Kristen Stewart ještě nevěděl/a? Přečti si, co nám řekli o modelingu nebo tanci. Možná tě překvapíme...

Kristen o své postavě

"Měřím 155 cm a mám pocit, že bych se cítila líp, kdybych byla větší. 170 by bylo ideální!"

Robert o penězích

"Neutrácím, jedinou věc, kterou jsem si pořídil, je moje auto. Bylo by krásné koupit dům mým rodičům, ale oni žijí naprosto spokojeně a myslím, že bych je tím spíš obtěžoval. Já nosím každý den stejné oblečení a jediné, co si kupuju, jsou DVD."

Kristen o hraní

"Jediné, co pro svojí práci dělám je, že mám trému. Kdybych neměla trému, nemohla bych to dělat!"

Robert o modelingu

"V modelingu jsem dosáhl vrcholu ve dvanácti letech. Existuje spousta fotek z té doby, na kterých vypadám nesnesitelně trapně."

Kristen o pečení

"Dělám výborné koláče. Jablečný umím ze všech nejlíp."

Robert o tancování

"Z tancování jsem na nervy. Býval jsem dobrý, ale už ani nevím kdy, ale něco se mi v hlavě změnilo a jsem z toho nervózní."

New Moon - Valentýn

19. ledna 2010 v 20:49 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
candyIMG00620201001161817

NewMoon set..

17. ledna 2010 v 20:43 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
24gpwll

Robert Pattinson na kalhotkách

16. ledna 2010 v 12:01 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
STYLE: Robert Pattinson na kalhotkách - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Co všechno si lidé nevymyslí...
Posedlost hvězdou ságy Twilight Robertem Pattinsonem nezná mezí. Internetový svět totiž nedávno obletěla fotka spodních kalhotek s fotkou filmového Edwarda Cullena.

Zda se tyto kalhotky opravdu prodávají nebo jde jen o výtvor zručné fanynky, se zjistit nepodařilo. Jisté ale je, že spodní prádlo doprovázejí nadšené komentáře Robových obdivovatelek.

"Chci mít Roba ve svém klíně," nebo dokonce: "Myslela jsem, že miluju jen svého přítele, ale teď když mám Roberta právě TAM, vím, že on je láska mého života!" To už je trochu přehnané, nemyslíš

Twilight dvojník - výherci!

16. ledna 2010 v 11:58 | Misssisek=O* |  Novinky ze světaJán Kontra-Pál
Tereza Kameníková
Další dvojníci získávají 7x 2 lístky + 7 DVD:

Denisa Průová
Tereza Humhalová
Lukáš Panuška
Jasper Hale
Mike Newton
D.Mertlová
Anna Kolmanová
Další úspěšní získávají 5 x DVD

11. místo: Petra Krističová
Michaela Nováková
Noemi
Cikina
Adéla Wolfová
Bonus cena - dárkový balíček Bravo s překvapením získávají

Lukáš Kendra
Marek


Twilight Sims

16. ledna 2010 v 11:45 | Misssisek=O* |  Twilight-Stmívání

Selena Gomez: "Twilight nesnáším!"

16. ledna 2010 v 11:41 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
STAR: Selena Gomez:
Zdroj: Profimedia.cz
Diseny star učinila šokující přiznání.
Vůbec první, kdo veřejně prohlásil, že nemá rád Twilight ságu, byla hvězda Disney Channel Miley Cyrus! A už si to nemyslí jen ona! Nedávno se k ní přidala i Selena Gomez!

Nemůže za to náhodou fakt, že ve filmu hraje její ex-přítel Taylor Lautner? "Tak to ani náhodou," zdůraznila Sel a pokračovala: "Nesnáším upíry ani vlkodlaky, takže se mi prostě tyhle filmy nelíbí."

Pokud by si ale Selena musela vybrat jeden z táborů, buďto Edwardův nebo Jacobův, vybrala by si vlkodlaka Jacoba: "Ikdyž jsme se s Tayem rozešli, jsme pořád kamarádi!"

"Twiligt sice ráda nemám, ale Taylorovi fandím a myslím, že svojí práci dělá fakt dobře,"
dodala na závěr Selena.

Za mříže kvůli New Moon?!

16. ledna 2010 v 11:40 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
REPORT: Za mříže kvůli New Moon?! - foto
Do velkých potíží se dostala nadšená fanynka Nového měsíce Samantha Tumpach (22) z Chicaga. Na nový díl ságy Twilight se těšila natolik, že do kina vyrazila s foťákem opatřeným i kamerou a film si začala natáčet.

To ale neměla dělat. Duchapřítomní uvaděči ji totiž velmi brzy odhlalili, zabavili jí přístroj a potom, co zjistili, že stihla natočit 4 minuty z filmu, jí předali místní policii. Pořizování jakýchkoliv nahrávek je totiž nezákonné.

Muži zákona ihned Samanthu převezli na stanici k výslechu. "Sestra slavila narozeniny, tak jsme se z legrace natáčely a mě napadlo, že by bylo super natočit si i New Moon," snažila se nešťastná návštěvnice kina obhájit svůj čin. Nebylo jí to ale nic platné.

Za mřížemi musela strávit dvě noci a teď jí navíc hrozí, že se tam bude muset vrátit až na tři roky! Polehčující okolností pro ní ale je, že ve foťáku je kromě části Nového měsíce, také její rodina, jak zpívá Happy Birthday nebo krájení narozeninového dortu.

"Zdá se, že šlo opravdu o narozeninovou party a Samantha nechtěla zdarma získat nahrávku filmu," prohlásil jeden z policistů s tím, že to ale nic nemění na tom, že se chovala nezákonně a musí proto před soud!

Celá Samanthina rodina je zaskočena tím, jak daleko tak nevinné nedorozumění zašlo. "Věřím, že se všechno vysvětlí. Byla to prostě jen součást mého dárku pro sestru. Nikdy jsem nechtěla ten film natáčet," vysvětlila na Samantha a svěřila se, že policisté na ni byli velmi milí. Snad se všechno vysvětlí...

Robert Pattinson a záhadná kráska!

16. ledna 2010 v 11:31 | Misssisek=O* |  Edward Cullen
STAR: Robert Pattinson a záhadná kráska! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
S velmi unáhleným odhalením přišli nedávno novináři jednoho amerického bulvárního plátku. "Robert Pattinson má novou přítelkyni," objevilo se v titulku!

Přestože by se tahle zpráva Robertovi moc hodila, aby ho celý svět přestal párovat s Twilight kolegyní Kristen Stewart, musel ji vyvrátit.

"Ta záhadná blonďatá kráska, o které teď píšete, je moje starší sestřička Lizzy," pronesl s úsměvem Rob.

Filmový Edward Cullen se radoval z toho, že otravným novinářům vyfoukl triumfální úlovek a aby je dorazil úplně, dodal: "Nechápu, že ji neznáte, je to skvělá zpěvačka!"


Co ještě nevíš o New Moon stars - 1. část!

16. ledna 2010 v 11:30 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
SPECIÁL: Co ještě nevíš o New Moon stars - 1. část! - foto
Ságu Twilight zbožňuješ a není nic, co bys o jejích hlavních stars Robertu Pattinsonovi a Kristen Stewart ještě nevěděl/a? Přečti si, co nám řekli o řízení nebo módě. Možná tě překvapíme...

Robert o řízení auta

"Můj táta je prodavač aut, ale já jsem vždycky říkal, že řídit nebudu. Do autoškoly jsem chodil v Oregonu, první auto jsem si pak koupil v L.A., ale řídit jsem se nikdy pořádně nenaučil. Neustále na mě někdo troubí, jsem hrozný řidič!"

Kristen, psi nebo kočky?

Kdyby Kris mohla být zvířetem, byla by kočkou. "S kočkama nikdy nevíš, na čem jsi. Mají svůj život a na tebe kašlou!"

Robert o praní prádla

"V Londýně jsem pral jednou za půl roku - velká akce. Ten pytel se špinavým prádlem byl tak veliký, že jsme ho se spolubydlícím museli vézt na dvou BMX kolech, byli jsme jak válečný konvoj."

Kristen o klučičí módě

"Myslím, že je děsně sexy, když kluci nosí černé svěšené kalhoty - úzké, ale svěšené. Dívám se třeba na Robovi kalhoty a říkám si tyhle gatě chci!"

Robert o anonymitě

"Přeji si, aby lidé nevěděli, kdo jsem, abych mohl lhát a říct, že jsem třeba Obamův poradce. To jsem říkal před Twilight.

Stmívání na prodej-plakáty,články,....

16. ledna 2010 v 11:27 | Misssisek=O* |  Twilight-Stmívání
Na jednom blogu-na--prodej.blog.cz-,jsem našla....velkou sbírku Stmívání..můžete si jí někdo koupit..=)
Obsah sbírky:
12 plakátů
2 titulní strany
38 stránek
6 článků
1 podpis karta
Cena: 200 Kč(poštovné v ceně)

Taylor Lautner! Zemřel nebo ne?

16. ledna 2010 v 11:17 | Misssisek=O* |  Jacob Black
STAR: Taylor Lautner! Zemřel nebo ne? - foto
Příšerná zpráva nedávno obletěla americká média! "Taylor Lautner zemřel! Předávkoval se drogami!" Hlásaly titulky jednoho teenagerovského magazínu.

Naštěstí se ale brzy ukázalo, že jde o fámu a Tay se těší plnému zdraví. "O každé celebritě, kterou znám, se alespoň jednou psalo, že zemřela," řekl k tomu s úsměvem filmový Jacob.

To, co ho ale pořádně namíchlo, bylo, že jeho osoba byla spojována s drogami! "Psalo se, že jsem šňupal kokain přímo z těla prostituky ve striptýzovém klubu," rozčílil se Tay.

Tam ale hvězda Twilight rozhodně nechodí. "Nemám za potřebí chodit do takových podniků a k tomu, abych se dobře bavil nepotřebuji žádné drogy!"

Taylor nakonec dodal, že celá historka je totální nesmysl a bude chtít, aby se mu časopis za všechno veřejně omluvil.


New Moon-dvd

12. ledna 2010 v 14:33 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
New Moon Blu RayNew Moon DVD

New Mon poster

12. ledna 2010 v 14:32 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc
newmoon_postertribute

Nový měsíc a Vaše názory

10. ledna 2010 v 17:05 | Misssisek=O* |  New Moon-Nový Měsíc

Brouzdala jsem po internetu a hledala jsem,jaké jsou názory na New Moon.

Na csfd.cz má film jenom 47%* (Stmívání 60%*)


FanMovie.cz dává filmu
*** (60%)

Filmografie.cz dává filmu *

Kfilmu.net dává filmu *

Koule.cz dává filmu ****

MovieZone.cz dává filmu *

FeelingMovies.sk dává filmu ***


Vaše názory:
Teda považuji se tak trochu za fanouška ságy a s NM nejsem spokojený ani náhodou. Čekal jsem pořádné emoce atd. a místo toho jsem dostal jen plochý příběh s pár akčními či záběrovými vychytávkami.


nic extra to nebylo, ale i tak ma odeme pet a neni to rozhodne tim, ze bych mela vylozene slabost pro roberta jako upira :p .. ale vubec by mi nevadilo, kdyby jednicka zadny pokracovani nemela, .. ale ma .. nu coz, rada si pockam i na tu trojku teda no :))Zatímco jednička je směšná až od půlky, tady létaly sálem salvy smíchu už od začátku. Všechno bylo řečeno, snad bych dodal jen to, že Weitz to umí podat tak nějak ještě více metrosexuálním a 'Edward, do me a child' způsobem. Každopádně, vzhledem k té šílené dávce 'guilty pleasure' atmosféry nestíhá nudit, což je svým způsobem dobře. Ale abych byl férový, pasáž s vlkodlaky baví tak nějak relativně doopravdy (naháněčka Victorie za doprovodu Thoma Yorka je fantastická). Nejupřímnější kravina sezony. Netrpělivě čekám na práci Davida Sladea.


To snad není možný, co z toho tvůrci udělali. Z dost možná nejlepšího knižního dílu vydrápali SKUTEČNĚ to nejlepší a spojili tak do tak uceleného celku, že líp to snad už ani nešlo. Ze začátku jsem se vcelku divil, proč má tak nízké hodnocení. Dokonce to hraničilo i s černotou. 31 % byla kritická hodnota. V tu chvíli mě napadlo, že bych tu zase mohl vyvíšit něco co ostatní sundali. To jsem ale nečekal, co na mě vybafne. Celých 130 minut jsem totiž sledoval zápletku, že bych se z toho posral. Hlavní, absolutně nesympatická, hrdinka je v prdeli z toho, že se na ní Pattinson vykašlal a odfrk si to do pryč. Ona se v depce snaží přežít co to de, má noční můry, hrozný psycha a furt jenom přiblbe čumí a nedokáže se s tím vyrovnat. Zamiluje se tentokrát do vlkodlaka a všecko se odvýjí znova. Pak se Pattinson vrátí a začnou vztahový orgie. Myslel jsem, že u toho umřu nudou. Plno scén jsem vůbec nechápal a co bylo nejhorší, samotná akce na celý film byla během asi deseti minut a ještě k tomu tam nebylo vůbec nic zajímavého. Už ani ta muzika nebyla tak dobrá jako v prvním díle. Takže zprasení nejtěžšího stupně. Mají štěstí, že si diváky nasosali z prvního dílu, tak se jim to asi nejspíš vrátí. Každopádně jestli chtěj i nadále být úspěšní, musí třetí díl být kvalitou někde uplně jinde. Vždyť na tohle fakt nemůže být nikdo zvědavý, nebo se snad pletu? Baví snad někoho koukat dvě hodiny na holku, která se trápí, je vyschízovaná a řeší stejný kraviny furt dokola? Mě teda ne.
Všem odpůrcům, všem posměváčkům i všem cynikům opět vstup zakázán. Tady se totiž znovu trpí pro zlomené srdce, zoufalé činy neberou konce a pro tu pravou lásku by všichni šli světa kraj (a možná ještě dál). To, co kniha rozmělnila v nekonečných opakovaných úvahách na totožné téma, z toho dokázal Weitz vytvořit prvotřídní romanticko-dobrodružnou jízdu. 85%


Od koukatelného prvního dílu pokračování přináší mnoho změn, a tou hlavní je změna režiséra. Bohužel změna nepřinesla ovoce (nevím nakolik je to vina scénáře či režiséra..) a divákovy se dostává vcelku nudná a nezajímavá podívaná. Největší mínus je přepálená stopáž, u které jsem se mnohokrát přistihnul, že se nudím a také mě hodně vadil špatný herecký výkon Taylora Lautnera. Akce a efekty jsou vcelku slušné, dialogy místy hodně špatné, romantická stránka moc nefunguje a celkově se na plátně nic moc extra neděje. Zklamání, mé hodnocení 1,5 hvězdičky…

Bravo č 1.

9. ledna 2010 v 10:16 | Misssisek=O* |  Aktuálně


Obálka
Taylor Lautner

Alias Jacob ze Stmívání! Chceš se přidat k Samově vlkodlačí smečce? Pořiď si stejné tetování, jako má Jacob na pravém rameni!
Robert Pattinson

Je to někdo, kdo nemá rád Edwarda Cullena? Asi ne... Tak proč ho nemít na těle!


Kristen S.-Bravo

2. ledna 2010 v 19:45 | Misssisek=O* |  Bella Swan

Kristen Stewart: "Chápu holky, co milují Taylora!"


Na rozhovor Kristen dorazila v obyč džínách a černém sáčku, pod kterým měla bílé tričko s potiskem dvou vlkodlaků. Překvapilo mě, jak je ve skutečnosti maličká a nenápadná, jen svoje velké oči měla zvýrazněné sexy tmavým líčením. A rozhodně je live jiná, než její Bella! Divoška, rockerka! Fakt žádná puťka...


Girl!: V čem je podle tebe druhý příběh jinýnež ten první?
Kristen:
Hodně se liší. V jedničce se Bella seznamuje s láskou. Šíleně to prožívá a věří jí. V pokračování začíná mít pochybnosti, připadá si nejistá a jakoby trošku zlá. Pro mě bylo trochu zvláštní pracovat na tomhle příběhu, protože ve skutečnosti jsem dost jiná.

Girl!: A co se ti na Belle tedy líbí?
Kristen:
Líbí se mi, jak dokáže měnit názory i přesto, že ví, že třeba dělá chybu. Uvědomuje si, že je to jen ona, kdo ovládá svoje srdíčko, i když tím může druhým lidem ublížit, ale neznamená to, že je sobecká, spíš zkoumající a romantická. Prostě klasická teenagerka:-)

Girl!: Jsi ve vlastním životě taky romantička?
Kristen:
Myslím, že jo, ale vadí mi, že romantika je v poslední době spojovaná hlavně s holkama, které to slovo víc používají. To je chyba, protože i na romantiku musí být dva. Kluci by nám s tím měli pomoct a nestydět se pořád. Neznám snad nikoho, kdo - pokud není úplnej psychopat - by nebyl romantik. (smích)

Girl!: Museli jste přátelství s Tayloremhodně hrát?
Kristen:
Ne. Nemám ráda předstírání a to, čím je pro mě Jacob v příběhu, vychází z našeho
vztahu. On je fakt super kamarád.


Zdroj: SPI
Girl!: Co jsi vůbec říkala na jeho tělo po tom, co jsi ho viděla poprvé bez trička?
Kristen:
Byla jsem v šoku, stejně jako všichni okolo. Neměla jsem možnost vidět ho mezi natáčením těch dvou dílů, a když si sundal tričko, jen jsem obdivně vzdychla jako všichni ostatní: "Wow!"

Girl!: Jeho fanynky se kvůli němu prý můžou zbláznit...
Kristen:
Jasně! A divíš se? (smích) Myslím si, že za popularitou každého z nás stojí postavy, které představujeme. Tohle ikonizování ideálního kluka je v případě Jacoba pochopitelný. Hodně se mu podobá a navíc je pro každou dívku roztomilý sympaťák. Chápu vás, holky:-)

Girl!: Podobné je to vlastně i s Bellou... Jak prožíváš, že jsi se stala celosvětovou teenage superstar?
Kristen:
Ani nemám čas si to uvědomit. Myslím, že každý, kdo se věnuje herectví, musí počítat tím, že se stane známým. Na úspěch se nedá připravit. Lidé si hodně rychle zapamatují jméno a tvář. V mém případě věřím, že to zvládnu. Jinak bych už dávno pracovala jako... třeba letuška!

Girl!: V bulvárech koluje, že se s Robertem milujete i ve skutečném životě...
Kristen:
Tyhle šílené dohady nesleduju, ani mě to nezajímá. Nebudu se k tomu už ani vyjadřovat - stejně cokoli řeknu, povede jen k dalším drbům a spekulacím! Snažím se aspoň v tomhle si udržet soukromí.

Girl!: Jaký je tvůj nejoblíbenější koníček?
Kristen:
Miluju surfing. Kdykoli mám chvilku volna, proháním se na surfu a na nic nemyslím!

-Bravo