Únor 2010

Robert jako Avatar

22. února 2010 v 9:26 | Misssisek=O* |  Twilight-StmíváníHappy birthday Ashley Greene

21. února 2010 v 14:28 | Misssisek=O* |  Alice Cullen
http://images.quickblogcast.com/1/3/7/5/6/176108-165731/ashley_greene_birthday_1.jpg


Dnes 21.2. slaví Ashley Greene své 23. narozeniny..přeji vše nejj..=)

Firefox-pozadí...

21. února 2010 v 12:01 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
Firefox má nová pozání a mezi nimi ani nechybí pozadí s tématem-"Stmívání"

-Pozadí najdete na této stránce

Renesme....??

20. února 2010 v 10:35 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
Obrazek
Někdo říká,že dívka na fotce,je Renesme.
Ale někdo jiný..zase říká,že je to puze herečka,která však ve Twilight saga hrát nebude.


Tak uvidííme..=)

Eclipse-foto2

20. února 2010 v 10:31 | Misssisek=O* |  Eclipse-Zatmění
ObrazekObrazek


ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Eclipse trailer!!-12.3...

20. února 2010 v 10:26 | Misssisek=O*

bravo-Taylor Lautner bude Stretch Armstrong

19. února 2010 v 8:50 | Misssisek=O* |  Aktuálně
STAR: Taylor Lautner bude Stretch Armstrong - foto
Na další skvělé roli teď pracuje Twilight star Taylor Lautner! A vděčí za to hlavně své vypracované postavě.
Zahraje si totiž v novém 3D akčním filmu Stretch Armstrong, který teprve nedávno začal natáčet Universal Pictures podle scénáře Steveho Oedekerka.

"Zahraju si akčního hrdinu, to jsem vždycky chtěl," svěřil se Taylor s tím, že ale vůbec největší radost z toho má jeho otec. V sedmdesátých letech byl totiž svalnatý gumový panáček Stretch Armstrong nejoblíbenější hračkou všech dětí.

"Za poslední dva roky je z Taye profesionální hvězda," sdělila producent filmu a dodal: "Do své role dává spoustu energie a úsilí. To jsme ani nečekali. Myslím, že Taylor je rozený super hrdina!

Do našich kin se film dostane až v dubnu 2011. Tvůrci si totiž nechtěli svázat ruce brzkým termínem kvůli 3D animaci. Už teď jsme ale zvědaví, jak bude Taylor vypadat s blond hřívou. :-)

bravo-Eclipse-dotočeno!!

19. února 2010 v 8:49 | Misssisek=O* |  Aktuálně
Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Zatímco New Moon stále ještě trhá rekordy v návštěvnosti, pracovitý filmový štáb už skončil s natáčením třetího dílu ságy Twilight Eclipse a Robert Pattinson dokonce přiznal, že film už je sestříhán do finální podoby!

bravo-Kdo ti víc pije krev?

19. února 2010 v 8:41 | Misssisek=O* |  Aktuálně
Holka zamilovaná do upíra. To už je celkem známý scénář, že? Bravo má pro tebe srovnání: porazí nový seriál "The Vampire Diaries" filmovou ságu "Stmívání"?

Upíří horečka nemá konce! Po megaúspěchu ságy "Stmívání" v kinech si teď na své přijdou i televizní fanoušci upírů: teda pokud máš satelit... V lednu totiž německá TV stanice Pro7 (21.15 hod.) odstartovala nový americký úspěšný seriál "The Vampire Diaries" (Upíří deníky). A opět bude ve hře velká láska. Nový student Stefan (Paul Wesley) se na střední škole v malé vesnici Mystic Falls postará o velké pozdvižení. Zvlášť 17letou Elenu (Nina Dobrev), která nedávno přišla při autonehodě o rodiče, tenhle tajemný kluk přímo mysticky přitahuje.

Zase ale nepůjde o normální lidskou lásku: Stefan je totiž upír! Stefana navštíví jeho bratr Damon (Ian Somerhalder), který se už léta baví tím, že Stefanovi dělá ze života peklo. Miliony fanoušků knižní předlohy čekaly už léta na její zfilmování. Díky úspěchu snímku "Stmívání" se k tomu teď producenti odvážili. Má ale vůbec televizní seriál šanci soupeřit s celovečerními filmy? BRAVO se odvážně pustilo do upírského srovnání!


1. Knihy

Sága Twilight

Sága "Stmívání" autorky Stephenie Meyer (36) vede celosvětově žebříčky nejprodávanějších knih. Dohromady se prodalo více než 85 milionů výtisků románů Stmívání, Nový měsíc, Zatmění a Rozbřesk. První svazek vyšel v roce 2005, poslední v roce 2009.

The Vampire Diaries

Lisa J. Smith se svými čtyřmi knihami "Upířích deníků" (prodáno "jen" 4 miliony výtisků) daleko zaostává za "Stmíváním". Ale pozor: "Probuzení", "Souboj", "Zášť" a "Temné shledání" vyšly v USA už v roce 1991 (!) - do češtiny byly přeložené až vloni, takže je čerstvě najdeš na knižních pultech!2. Lovestory

Sága Twilight

Studentku Bellu (Kristen Stewart) a upíra Edwarda spojuje silná láska. Edward má ale konkurenta: vlkodlačího kluka Jacoba (Taylor Lautner)! Ten bojuje o Bellinu lásku všemi prostředky a i ona cítí, že ji její nejlepší přítel přitahuje...

The Vampire Diaries

Taky v příběhu "The Vampire Diaries" se vyskytuje milostný trojúhelník. Elena (Nina Dobrev, 21) se zamiluje do školního "nováčka" Stefana. Rychle pozná, že je to upír, ale ten "hodný" - živí se zvířaty. Mezitím co se pokouší podmanit si ho, objeví se v městečku taky Stefanův zlý bratr Damon (Ian Somerhalder, 31), který má v plánu Elenu svést, ale jen proto, aby naštval svého bratra. Pro kterého upíra se krásná smrtelnice rozhodne?


3. Budoucnost

Sága Twilight

Už 1. července vtrhne do našich kin třetí díl ságy s názvem "Zatmění". Alarm pro fanoušky: Tenhle díl by v tom horším případě mohl být taky poslední! Problémy se smlouvou totiž ještě pořád brání natáčení "Rozbřesku"!

The Vampire Diaries

Zatím byla natočená jen jedna řada seriálu "The Vampire Diaries", druhá by ovšem měla následovat. Potěšující zprávou pro všechny fanoušky je, že brzy vyjdou další tři romány. První nová kniha "Noční návrat" je už na světě. Na překlad do češtiny se můžeš těšit už příští rok.

Výsledek

Stmívání pořád ještě jasně vede. Větší úspěch, více fanoušků, opravdové hvězdy. Zapřisáhlí příznivci Edwarda, Belly a spol. by kromě toho mohli "The Vampire Diaries" pokládat za "levnou" kopii. Možná se ale vyplatí vyčkat. Postupně totiž vyjde najevo, že se děj obou projektů hodně liší, a seriál se časem může vybarvit jako pořádný napínák! Televizní upíři tak svým kolegům z kina šlapou na paty. Trochu nepříjemná zpráva pro všechny fanoušky knih "Upíří deníky" - děj seriálu je oproti knižní předloze značně pozměněný...

Movie Awards

17. února 2010 v 16:34 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa

* Best Blockbuster
* Best Music
* Best Action Hero - Jacob Black
* Best Action Hero - Edward Cullen
* Best Ending
* Best Visual Special Effects
* Best Screenplay (Adapted)
* Best Actress - Kristen Stewart for New Moon
* Quote of the Year - "I just have one condition. If you want me to do it, then … marry me Bella." ROBERT PATTINSON - THE TWILIGHT SAGA: NEW MOON
* Actress of the Year (Multiple Roles) - Kristen Stewart for New Moon & Adventureland
* Actor of the Year (Multiple Roles) - Michael Sheen for New Moon & The Damned Unitedtaylor lautner-18

11. února 2010 v 19:04 | Misssisek=O* |  Jacob Black

Dnes 11. 2. 2010 slaví narozeniny taylor lautner


Eclipse-foto

9. února 2010 v 17:32 | Misssisek=O* |  Eclipse-Zatmění
EclipseStill3EclipseStill1

Děsnej dupák

9. února 2010 v 17:30 | Misssisek=O* |  Twilight-Stmívání

Právě jsem dokoukala na novou parodii/tu/...je to parodie o tancování..ale na konci je kousek ze Stmívání..=)..
Robert Pattinson chce být Spider Man!

1. února 2010 v 15:08 | Misssisek=O* |  Edward Cullen

Robert Pattinson chce být Spider Man!

MOVIE: Robert Pattinson chce být Spider Man! - foto
Zdroj: Bauermedia, Profimedia
Novou star hledá společnost Columbia do svého filmového hitu Spider Man.
Brzy se má začít natáčet už čtvrté pokračování tohoto movie komiksu a dosavadní představitel hlavní role, Tobey Maguire, v něm hrát nebude!

"Tobey měl velké výhrady ke scénáři, tak jsme naši spolupráci ukončili," vyjádřil se mluvčí studia a hned také dodal, že Columbia už svého favorita na roli Spider Mana má!

A není jím nikdo jiný, než hvězda Twilight Robert Pattinson, (23)! Scénáristé prý mají v plánu přenést se do teenagerovských let Petera Parkera alias Spider Mana, a to je právě ten důvod, proč by hlavní hvězdou měl být Rob!
.
V Hollywoodu se teď o ničem jiném nemluví. Je ale také jasné, že pokud Robert roli získá, nebude to mít vůbec jednoduché. Fanoušci jsou totiž zvyklí na Tobeyho a navíc se jako Spider Man musí zamilovat do výrazně starší Kirsten Dunst (27) v roli Mary Jane, což bude vyžadovat hodně hereckého umění.