Březen 2010


Robert Pattinson: "Jsme s Kristen spolu!"-Bravo

12. března 2010 v 19:32 | Misssisek=O* |  Aktuálně
STARS: Robert Pattinson:
Šok! Přestože ještě nedávno Rob tvrdil, že je šťastně single a Kristen s nadsázkou prohlašovala, že je lesbička, aby odbyla dotěrné novináře, teď filmový Edward říká: "Jsme spolu!"

Všechno vyplulo na povrch, když Twilight stars spolu odjeli z předávání cen BAFTA a vyrazili na pořádně rozjetou after party.

Tam se Rob a Kristen rychle dostali do nálady... "Bylo vidět, že se přestali hlídat a pak se několikrát vášnivě políbili," prozradila jedna návštěvnice večírku!

A co na to hvězdy nejslavnější upírské ságy říkají? "Je to extrémně těžké, ale je to tak, jsme opravdu spolu," přiznal nečekaně Robert a pokračoval: "Kvůli fanouškům ale nemůžeme například přijet na akci jedním autem, naše ochranka z toho má strach!"

To je podle něj také jeden z hlavních důvodů, proč svůj vztah tak dlouho tajili. "Producenti z toho nejsou nadšení, ale slíbili jsme, že ať se stane cokoliv, ságu Twilight dotočíme," dodal ještě na závěr Robert. Ufff!

Eclipse !

11. března 2010 v 20:07 | Misssisek=O* |  Eclipse-Zatmění


http://www.eclipsemovie.org/images/eclipse-logo-title.jpg


Najdete tam i nový trailer..=))...strašně se těěším..co vy?.;)

Emilie de Ravin: "Robert Pattinson je miláček!"

6. března 2010 v 18:11 | Misssisek=O* |  Edward Cullen
STARS: Emilie de Ravin:
Zdroj: Profimedia.cz
Film Nezapomeň na mě, který už brzy díky Bravo Girl! uvidíš i v ČR, má americkou premiéru už za sebou a jeho hlavní hvězdy Emilie de Ravin a Robert Pattinson teď dennodenně absolvují nejrůznější focení a rozhovory.

Zatímco Roba se všichni ptají na příběh a jeho filmovou postavu, Emilie nějčastěji odpovídá na dotazy, jak se jí hrálo s hvězdou ságy Twilight!

A její odpověď? "Robert je miláček a také je zcela skutečný, není na něm nic nadpřirozeného," směje se australská kráska a přiznává, že zpočátku byla z popularity filmového Edwarda trochu v šoku!

Kdykoliv se totiž natáčely záběry s Robem, fanynky se to záhadným způsobem dozvěděly, plac neprodyšně obklopily a neustále fotografovaly a vřískaly.

"Svět je bláznivý," poznamenala k tomu Em a pokračovala: "Snažili jsme se pracovat, ale mnohdy byly fanynky tak blízko, že to nešlo a musela zasáhnout ochranka, protože ječící holky nechtěly pochopit, že nás ruší!"

Podle herečky bylo také velmi těžké, soustředit se na roli, když na ni zírali stovky lidí. Ve filmu to ale vidět není!

Šílenství navíc nekončilo natáčením! "Chtěli jsme jít s Robem jen na večeři, jakmile jsme ale vyšli na ulici, vrhly se na nás fanynky a nakonec nás musela doprovodit ochranka," dodala na závěr Emilie.