Duben 2010

Robert Pattinson - Vydá vlastní album?

11. dubna 2010 v 13:09 | Misssisek=O* |  Edward Cullen
STAR: Robert Pattinson - Vydá vlastní album? - foto
Zdroj: Isifa
Svou hudební minulost nedávno poodhalila hvězda ságy Twilight Robert Pattinson - v době, kdy chodil na základní školu, učil se hrát na piáno a kytaru. "Nenáviděl jsem to," přiznal Rob a přidal vysvětlení: "Kámoši lítali venku a já musel pětkrát týdně na nějaký kroužek!"

I přes nechuť se ale filmový Edward naučil na oba nástroje skvěle hrát a v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že se z něj stane hudební star. Nahrál totiž demo album a obrážel s ním producenty

To se nestalo a místo toho se začal Rob objevovat na filmovém plátně. "Když si ten demáč teď pustím, mám z něj husí kůži. Ta hudba je naprosto příšerná" svěřil se se smíchem herec.

Vydat vlastní album tedy neplánuje? "Zatím ne. Jsem víc herec než hudebník. Pravdou ale je, že jsem potkal pár zajímavých muzikantů a vznikli nějaké zajímavé nápady! Uvidíme...," říká vyhýbavě Robert. Po Hollywoodu se však šušká, že Twilight star chce vlastní CD nahrát na jaře 2011 a mezi hudebními společnostmi už prý začal tvrdý boj o to, která ho vydá!
v naději, že by ho mohli vydat.

Dakota Fanning: "Kristen Stewart je best kámoška!"

2. dubna 2010 v 14:39 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
STAR: Dakota Fanning:
Zdroj: Profimedia.cz
Nejen obyčejné kamarádky, ale dokonce best friendky jsou teď Twilight hvězdy Dakota Fanning a Kristen Stewart!
"Jsme si opravdu blízké, můžeme si říct cokoliv a navíc se skvěle doplňujeme. Kristen se prostě stala mojí nejlepší kamarádkou," svěřila se Dakota na New Yorkské premiéře nového snímku The Runaways.

Film se odehrává v sedmdesátých letech a je o skutečné rockové holčičí kapele. Kristen si v něm zahrála leadera skupiny Joan Jett a Dakota její zpěvačku Cherie Currie. A protože The Runaways byly pořádně rozjeté holky, o intimní scény plné vášnivých polibků mezi nimi, nebyla při natáčení nouze...

"Díky tomu, že jsme s Kristen takové kámošky, tak nám líbání před kamerou vůbec nevadilo. Jindy bych se dost styděla, ale teď to byla legrace," prozradila na závěr Dakota.

Eclipse - Oficiální plakát!

2. dubna 2010 v 14:32 | Misssisek=O* |  Eclipse-Zatmění
MOVIE: Eclipse - Oficiální plakát! - foto
Bomba jediný oficiální poster je na světě!
Nespočet různých podvrhů a fanmade plakátů k dalšímu dílu ságy Twilight, visí na internetu už pořádně dlouho.

Přestože filmoví tvůrci tvrdili, že plakát už mají dávno hotový, dlouho si ho nechávaly pro sebe. Minulý týden se ale konečně umoudřili a ukázali první oficiální plakát k Eclipse!

Dominuje mu Kristen Stewart se svým zadumaným výrazem a Robert Pattinson i Taylor Lautner zůstávají v pozadí!

Do amerických kin jde Eclipse posledního června, tak už byl na nový poster nejvyšší čas. Kdy přesně bude premiéra v ČR se zatím ještě neví, s největší pravděpodobností to ale bude 1. července!


Bravo-The Short Second Life of Bree Tanner nová kniha!

2. dubna 2010 v 14:29 | Misssisek=O* |  Novinky ze světa
BOOK: The Short Second Life of Bree Tanner - foto
Pozor! Pozor! Pozor! Stephenie Meyer napsala novou knihu - jmenuje se The Short Second Life of Bree Tanner!
Jde o novelu vyprávěnou z pohledu mladičké Bree, upírky, která se zrodí ve třetím dílu ságy Twilight Eclipse! "Příběh skvěle vysvětluje spoustu věcí, které Bella nikdy nezažila," vysvětlila Stephenie.

Spisovatelka na svém dlouho utajovaném díle začala pracovat dávno předtím, než vyšlo Twilight: "Původně měla být tahle knížka oficiálním průvodcem celou ságou, byla ale příliš dlouhá, tak jsem ji schovala do šuplíkul"

Nakladatel naštěstí Stephenii přemluvil, a tak konečně spatří světlo světa úžasný příběh o Bree a o událostech, ke kterým došlo v Seattlu, když Victorie stavěla armádu novorozených!

Jak bude vypadat obálka, se zatím neví, jisté ale je, že v USA knížka vyjde už 5. června a Stephenie se navíc postarala o to, aby z každého prodaného kusu putoval jeden dolar Americkému Červenému kříži, který pak obnos pošle zdevastovanému Haiti a Chile.